لطفا مبدا را انتخاب کنید.

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

لطفا مبدا را انتخاب کنید.

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

کلاس پروازی

All

 • All
 • Economy
 • Premium Economy
 • Business
 • Premium Business
 • First Class
 • Premium First Class

لطفا مبدا را انتخاب کنید.

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

لطفا مبدا را انتخاب کنید.

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

کلاس پروازی

مسافرین عادی

 • مسافرین عادی
 • ویژه آقابان
 • ویژه بانوان
 • ویژه حمل خودرو

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

{{searchIr.appConfig.searchTab.HotelTitle}}

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

لطفا مبدا (شهر یا کشور) را انتخاب کنید.

لطفا مقصد (شهر یا کشور) را انتخاب کنید. مبدا و مقصد یکاسان است.

لطفا مبدا را انتخاب کنید.

مبدا و مقصد یکاسان است. لطفا مقصد را انتخاب کنید.

لطفا مقصد (شهر یا کشور) را انتخاب کنید.

لطفا محصول یا برند را انتخاب کنید.

لطفا مقصد (کشور) را انتخاب کنید.

فیلد نباید خالی باشد.

لطفا مقصد (شهر) را انتخاب کنید.

لطفا شهر مقصد را انتخاب کنید.

هتل های داخلی

سفر رفتن چه کاری باشد چه تفریحی یا خانوادگی، مستلزم این است که از محل اقامت خود مطمئن باشید؛ رزرو آنلاین هتل به‌ شما کمک می‌کند قبل از سفر از اجاره هتل خیال‌تان راحت باشد. اطلاعاتی که قبل از نهایی کردن رزرو هتل باید حتما بدانید شامل تعداد ستاره‌های هتل، امکاناتی مانند دسترسی به اینترنت، پارکینگ، استخر و سالن ورزشی، صندوق امانات، سرو وعده‌های غذایی، شرایط کنسلی و دسترسی به مسیرهای مورد نظر شما می‌شود و در انتخاب بهترین گزینه به شما کمک شایانی خواهد کرد. یکی دیگر از مزیت‌های رزرو هتل آنلاین این است که می‌توانید نظرات و تجربه‌های افرادی که قبلا مسافر هتل‌های مختلف بوده‌اند را قبل از رزرواسیون هتل ببینید و آنها را در تصمیم‌گیری نهایی‌تان درنظر بگیرید. با مقایسه امکانات هتل، قیمت‌ها و نظرات کاربران درمورد خدمات هتل، انتخاب بهترین گزینه ممکن با توجه به سلیقه و نیازهای شما کار چندان سختی نیست و سفرتان را با آرامش شروع و سپری خواهید کرد.

هتل های داخلی

سایت ویراتریپ تمام اطلاعاتی که درمورد هتل‌های داخلی نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی مانند ستاره‌های هتل، امکانات رفاهی هتل و اتاق موردنظر شما، میزان محبوبیت هتل بر اساس تجربه و امتیاز کاربران، دسترسی هتل به جاذبه‌های گردشگری معروف، قیمت هتل و تمام نکاتی که باید قبل از عزیمت به هتل بدانید. با داشتن این اطلاعات درمورد هرکدام از هتل‌های مقصد و امکان مقایسه آنها و در نهایت پرداخت با کارت‌های شتاب در ایران، ویراتریپ به یکی از سایت‌های پیشرو در رزرو اینترنتی هتل تبدیل شده است.

برای اینکه بتوانید هتل موردنظرتان را آسان‌تر پیدا کنید و در وقت‌تان برای مقایسه هتل های موجود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید از فیلترهای موجود در سایت رزرو هتل ویراتریپ استفاده کنید. فیلترهایی مانند رنج قیمت هتل، درجه هتل از یک تا پنج ستاره، امکانات رفاهی هتل، محبوبیت بر اساس امتیاز کاربران و نوع اقامتگاه به شما کمک می‌کنند که هتل موردنظرتان را آسان‌تر پیدا کنید. پس از آن در صفحه مربوط به هر هتل می‌توانید تمام اطلاعات ضروری درمورد همان هتل را پیدا کنید. بازهم اگر سوالی داشتید تیم پشتیبانی ویراتریپ در کنار شما خواهند بود و به تمام دغدغه‌های شما درمورد رزرو آنلاین هتل پاسخ خواهند داد.