"جاذبه های خارجی"

 • جاذبه های کوالالامپور

  جاذبه های کوالالامپور

  کوالالامپور، بزرگترین شهر و پایتخت مالزی است که تلفیقی از فرهنگ، سنت قدیمی و بافت مدرن را در خود گنجانده است به گونه‌ای که در کنار آسمان‌خراش‌های لوکس و جدید می‌توانید عمارت‌هایی با عمری طولانی را تماشا کنید.
 • دیدنی های باکو

  دیدنی های باکو

  شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان است و یک شهر ساحلی محسوب می شود. باکو در غرب آذربایجان واقع شده و با ایران از طریق دریای خزر مرز آبی مشترک دارد.
  -
  baku
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های پاتایا

  جاذبه های پاتایا

  پاتایا یکی از شهرهای زیبای گردشگرپذیر تایلند است که دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری زیادی برای عرضه به مسافرانی را دارد که عازم این کشور شده‌اند.پاتایا شهری در ساحل شرقی خلیج تایلند است که در ۲۹ ژوئن ۱۳۹۵ به‌عنوان یک منطقه‌ی تفریحی شکل گرفت. زمستان‌های این شهر خشک و دارای آب و هوای بسیار مطلوبی است، اما در ماه آوریل، هوا بسیار گرم می‌شود.
  -
  patayaa
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های تفلیس

  جاذبه های تفلیس

  شهر تفلیس بزرگترین شهر گرجستان می باشد که حدود 1.5 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت گرجستان است. این شهر در ۱۲۰ کیلومتری رشته کوه قفقاز و ۲۵۰ کیلومتری دریای سیاه قرار گرفته است.
  -
  tebilisi
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های استانبول

  جاذبه های استانبول

  یکی از بزرگترین شهرهای جهان و بزرگ‌ ترین شهر کشور ترکیه است که در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر قرار دارد که این تنگه دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌ کند و به عبارتی استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد و در ضمن زمانی که این شهر در دهه 660 پیش از میلاد بنا نها شد ، بوزانتیون نامیده شد که از نام شخصی به بوزاس گرفته شده بوده است.
  -
  istanbul
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های ترابزون

  جاذبه های ترابزون

  شهر ترابزون در کشور ترکیه شهری ساحلی و در مجاورت دریای سیاه در شمال شرقی ترکیه واقع شده است. این شهر در گذشته دروازه ای تجاری به ایران و قفقاز به شمار می رفته و محلی برای تبادل پارچه های ابریشمی و کتان بوده است. تنوع نژادی و مذهبی در این شهر بسیار به چشم می خورد و علتش هم موقعیت جغرافیایی آن است.
  -
  terabzon
  ... بیشتر بخوانید